اسپلیت

استفاده از کولر گازی و اسپلیت‌های دیواری که امروز بسیار رایج گردیده است بعد از گزینه‌ی کولر آبی یکی از اقتصادی‌ترین و ساده ترین روش‌ها برای خنک نمودن واحدها به ویژه در مناطق آب و هوایی مرطوب است. این گزینه برای ساختمان‌های کوچک مناسب بوده ولی انتخاب خوبی برای برج‌ها و ساختمان‌های لوکس و همچنین واحدهای بزرگ نمی‌باشد. این سیستم شامل یک یونیت داخلی و یک یونیت خارجی می‌باشد که توسط لوله مسی و کابل‌های ارتباطی به هم متصل می‌شوند. از انواع آن می‌توان به اسپلیت‌های دیواری و کاستی اشاره نمود.

راهکارهای نگهداری :

1- تأمین برق با کنترل‌های مناسب یکی از مهم‌ترین نکات کاربردی در عمر طولانی و سلامت دستگاه‌ها می‌باشد. 2- سرویس و شستشوی سالیانه کندانسور، و شستشوی فصلی  فیلترها توسط تکنسین مجرب باعث بالا رفتن راندمان دستگاه میشود. 3- نصب سایه بان برای یونیت خارجی 4- بررسی و سرویس سالیانه (فشار گاز، آمپرگیری و …)  

سوالات متداول FAQ

موارد استفاده از اسپلیت چیست؟

از لحاظ کاربری مسکونی , اداری , تجاری , در پاره ی مواقع صنعتی با محدودیت در استفاده ار سایر سیستم ها

آیا جهت گرمایش نیز می توان از کولر گازی یا اسپیلت استفاده کرد؟

هر کولر گازیی که هیت پمپ داشته باشد قابلیت گرمایش را نیز دارد. در اکثر سیستم های هیت پمپ از شیر چهارراهه استفاده می شود این شیر با تغییر جهت جریان مبرد یونیت داخلی یا همان اواپراتور را به کندانسور تبدیل کرده و اتاق از حرارت دفع شده توسط کندانسور گرم می شود

مزیت کولرهای گازی اینورتردار نسبت به مدل های معمولی چیست؟

در سیستم های معمولی برای اینکه دمای مطلوب ثابت باشد کمپرسور بدین دلیل که با سرعت ثابت کار میکند باید مدام خاموش و روشن شود اما در سیستم اینورتر سرعت دور کمپرسور کم و زیاد شده و دیگر نیازی به خاموش و روشن شدن مداوم کمپرسور و راه اندازی مجدد(مصرف بالاتر) ندارد .

آیااسپلیت نیز مدل های متفاوتی دارند؟

بله.کولرهای گازی از سه بخش عمده تشکیل شده اند:۱.پنجره ای ۲. پرتابل ۳.اسپلیت(دیواری- سقفی دیواری- سقفی زمینی- کاستی- کانالی- چندپنله- ایستاده

قیمت اسپلیت چقدر است؟

تمام قیمت محصولات در سایت درج شده است و یا با شماره 0313846 با کارشناسان ما در تماس باشید.

سئو و بهینه سازی سایت در اصفهان , سئو سایت در اصفهان