چرا اسپلیت گرین بخریم ؟

در برندهای مطرح کولرگازی گرین (Green) از مطرح ترین آنها است و به همین دلیل به بررسی آن میپردازیم.

شرکت تهویه مطبوع گرین زیر نظر شرکت ایرانی پشم شیشه پارس (نماینده انحصاری محصولات گرین) توانسته خود را به عنوان تولید کننده داخلی در بازار تأسیسات تهویه مطبوع مطرح سازد.
محصولات گرین که عمدتا شامل اسپلیت گرین ، داکت اسپلیت، چیلرهای تراکمی، هواساز، فن کویل و VRF می گردد، با بالاترین کیفیت و استانداردهای کیفی روانه بازار می گردند.
کولر گازی گرین ، یکی از محصولاتی است که شرکت گرین سرمایه گذاری زیادی روی تولید آن انجام داده و تا امروز توانسته در این راه با بسیاری از برندهای خارجی رقابت کند.
اسپلیت گرین در مدل های دیواری، ایستاده و پرتابل تولید و به بازار عرضه می گردند؛ همچنین کولرهای اسپلیت گازی دیواری گرین در مدل های اینورتر، حاره ای، پیستونی (نوع کمپرسور) و ON/OFF تولید می شوند که مشخصا طراحی این محصولات برای استفاده در مناطق مختلف آب و هوایی مختلف صورت گرفته است.
اسپلیت گرین دارای فیلترهای چندگانه تصفیه هوا می باشند که شامل فیلتر ویتامین ث برای انتشار ویتامین ث جهت بهبود عملکرد سیستم دفاعی بدن می شود. فیلتر یون نقره که ضد باکتری و ضد قارچ و از بین برنده انواع مختلف باکتری می باشد. فیلتر آنتی فرم آلدهید که ذرات فرم آلدهید که از سوختن ناقص کربن بوجود می آید را از بین می برد.
اسپلیت گرین دارای قابلیت پرتاب باد تا 15 متر امکان تغییر مسیر باد را به بالا و پایین و چپ و راست دارا می باشد.
اسپلیت گرین دارای حالت خواب است که در این حالت پس از خواب دما را بصورت اتومات برای آرامش بیشتر تغییر می دهد

محدود قیمت اسپلیت گرین چقدر است؟

خوب با توجه به تقسیم بندی که در انواع اسپلیت گرین داشتیم بازه های مختلفی از قیمت برای مدلهای ایستاده یا دیواری وجود دارد ولی با توجه به تکنولوژی ساخت کولرهای گرین ، به صرفه ترین کولرهای گازی برند گرین میباشد.

ولی حتما برای اطلاع از مدلها و قیمتها و داشتن یک انتخاب درست ، لطفا با کارشناسان فروش گرین اصفهان با شماره تلفن 0313846 تماس بگیرید و یا از محصولات متنوع ما بازدید فرمایید.

سئو و بهینه سازی سایت در اصفهان , سئو سایت در اصفهان