بهترین مارک پکیج

امروزه پکیج دیواری برای تامین گرمای محیط های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد چون با توجه به حجم و سایز کوچکی که نسبت به دیگر وسایل گرمایشی دارد، به راحتی در هر گوشه و کنار محیط های آپارتمانی و … می توان از آن استفاده کرد .

اما مسئله ی مهمی که باید به آن توجه کرد انتخاب بهترین مارک پکیج در بازار است . با توجه به تنوع بالا در پکیج ها ، این امر می تواند شما را سردرگم کند و موقع خرید کمی دچار تردید شویم که کدام مارک پکیج و یا برند پکیج بهتر از دیگری است .در این مقاله به راه های شناخت بهترین برند پکیج می پردازیم.

بهترین مارک پکیج

تولیدکنندگان پکیج در ایران سعی در رقابت با تولیدکنندگان خارجی برای تولید بهترین مارک پکیج هستند. از بهترین برند پکیج دیواری در حال حاضر می توان به برند های تاش ، نیووارم ،گرین و ایران رادیاتور اشاره کرد و این برند ها در تولید پکیج حرفی برای گفتن دارند و می توان از آن ها به عنوان بهترین های بازار ایران یاد کرد.

بیشتر بخوانید : پکیج بهتر است یا موتور خانه ؟

توجه داشته باشید که اگر قصد خرید هر کدام از این برند های را دارین باید ببینید معیار های لازمی که شما نیاز دارید را دارا هست یا خیر . به طور کلی بهترین پکیج باید ویژگی های زیر را دارا باشد :

 • میزان مصرف انرژی
 • سیستم هوشمند
 • سیستم ضد یخ
 • ابعاد محصول
 • گارانتی و خدمات پس از فروش
 • امکانات محصول
 • محبوبیت بین کاربران
 • درجات کیفیت

عوامل تاثیر گذار بر انتخاب بهترین پکیج

1.یکی از عوامل تاثیر گذار بر انتخاب بهترین پکیج بررسی چگونگی وضعیت سوخت پکیج است.پکیج‌ های دیواری از لحاظ سوخت مصرفی به 4 مدل تقسیم می‌ شوند که در ادامه به آن اشاره می نماییم که شا با توجه به تعاریف هر کدام و متناسب با نیازتان باید بهترین پکیج دیواری را انتخاب نمایید.

 • بهترین مارک پکیج دیواریپکیج دیواری برقی
 • پکیج دیواری گازسوز
 • پکیج دیواری گازوئیل‌ ساز
 • پکیج دیواری دوگانه‌ سوز

2.یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار یا به عبارتی یکی دیگر از راه های شناخت بهترین مارک پکیج دیواری یک یا دو مبدله‌ بودن آن برای کاهش رسوب است. پکیج‌ هایی که دو مبدل حرارتی دارند، آب گرم مورد نیاز را همواره تامین خواهند کرد که خود این کار باعث کاهش رسوب تولیدی می‌ شود.

3.یکی از دلایل مهم برای انتخاب بهترین مارک پکیج دیواری، فن‌ دار یا بدون‌ فن بودن آن است. پکیج‌ دیواری فن‌ دار، برای فضا های باز یا جا هایی که نزدیک به 1 متر از مسیر دودکش افقی هست، به کار می‌ رود.

4.چهارمین عامل تاثیر گذار بر انتخاب بهترین مارک پکیج دیواری مساحت فضای منزل است. در زیر بنای 150 متر مربع، پکیجی با توان 26 کیلو وات کافی خواهد بود اما اگر مساحت خانه بین 250 تا 400 مترمربع باشد، به توانی نزدیک به 35 کیلووات نیاز خواهد بود .

پس باتوجه به مساحت خانه می توان بهترین مارک پکیج را با توجه به توان مصرفی آن انتخاب نمود.اگر قصد خرید پکیج دیواری را دارید و هنوز در انتخاب بهترین پکیج دیواری سردرگم هستید می توانید با کارشناسان فروش انواع فروشگاه پکیج دیواری ارتباط برقرار کنید.

5.توجه به مسیر لوله‌ کشی و افت فشار یگی دیگر از این عوامل است . هد پمپ چرخشی به شکل معمول برای مسیر هایی حداکثر 35 تا 50 متر لوله، پیش‌ بینی می‌ شود. نوع لوله هم در میزان افت مسیر، تعیین‌ کننده خواهد بود.

عوامل تاثیر گذار بر انتخاب بهترین مارک پکیج دیواریلوله‌ های انعطاف‌ پذیر، کمترین افت را در مسیر لوله‌ کشی را خواهند داشت. زبری کم این لوله‌ ها و عدم نیاز به اتصالات فراوان است که کاهش فشار را به حداقل و بازده را به بالاترین حد نیز می‌ رساند.از این رو می توان آن ها را نوعی از بهترین پکیج دیواری دانست.

6. در هنگام انتخاب بهترین برند مارک دیواری به چگونگی وضعیت دودکش آن توجه داشته باشید . هنگامی که شما در طبقه آخر ساختمان زندگی کنید، طول دودکش به کمتر از 3 متر می‌ رسد. در این حالت حتماً باید پکیج فن‌ دار نصب شود.

اما برای طبقات پایینی، که طول افقی دودکش کمتر از 1 متر است، پکیج بدون فن هم می توان ، استفاده نمود. حتی اگر از پکیج فن‌ دار استفاده نمی‌ کنید، برای رعایت ایمنی بیشتر، حتما دقت کنید پکیج دارای سنسور حرارتی دودکش باشد که این سنسور ها در شرایط بحرانی و عدم اشتعال مناسب، با هشدار، شما را آگاه می‌ سازد.

7.چگونگی نوع مبدل حرارتی ازتاثیر گذار ترین عوامل انتخاب بهترین برند پکیج است . اگر منزلتان سیستم گرمایش از کف دارد، پکیج کندانسینگ، گزین ی مناسبی برای شماست. این انتخاب، مصرف گاز شما را به شکل محسوسی کاهش می‌دهد.

اما اگر سیستم گرمایش شما، فن‌ کوئل است، پکیج منبع‌ دار، گزینه مناسبی از نظر بهینه بودن است.توجه داشته باشید شما نیز می توانید بهترین فن کوئل را از ما خریداری نمایید. برای کسب اطلاعات از فن کویل گرین با شماره ی 09131193589 تماس بگیرید.

8.توجه به میزان آب‌ گرم مصرفی مورد نیاز از دیگر راه های شناخت بهترین مارک پکیج دیواری است . با توجه به تعداد افراد ساکن در هر خانه و یا کاربری‌ های متفاوت آن، میزان آب‌ گرم مصرفی هم متفاوت خواهد بود.

اگر به نظر خودتان، میزان مصرف آب‌ گرم منزل زیاد باشد، بهترین مارک پکیج دیواری برای شما، پکیج هایی هستند که توانی بالاتر از 31کیلو وات را فراهم می‌ آورند.بنابراین در این مورد با خود صادق باشید تا بتوانید بهترین تجربه ی خرید پکیج دیواری را داشته باشید .

بهترین برند پکیج دیواری9. دیواری یا زمینی‌ بودن پکیج به عنوان نهمین عامل تاثیر گذار است . برای ظرفیت‌ های حرارتی بالا، به طور مثال در آپارتمان‌ هایی با متراژ بیشتر از 300 مترمربع، پکیج زمینی می تواند گزینه مناسبی باشد ولی اگر خانه ی شما در مقیاس معمول اکثریت است، پکیج دیواری، بهترین گزینه خواهد بود و نسبت به مدل زمینی، هم عمر طولانی‌ تر و هم کارایی بیشتری خواهد داشت که این خود نکته مهمی است.

10.مکان مورد استفاده از پکیج یکی دیگر از مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر انتخاب بهترین مارک پکیج دیواری است . در شهر هایی که املاح زیادی در آب آن‌ ها همیشه وجود دارد، برای انتخاب بهترین برند پکیج دیواری، باید از گزینه‌ های دو مبدله استفاده نمود.

پکیج دیواری دو مبدله، در نسبت با تک‌ مبدله آن، رسوب کمتری تولید می‌ کنند و به همین دلیل،بازدهی بیشتری در تامین انرژی مصرفی خواهند داشت و این نکته خیلی مهم است که کجا زندگی می کنیم که در خرید مارک پکیج تاثیر دارد.

مطالعه بیشتر : برای اطلاع از نصب فن کویل کلیک کنید.

مزایای خرید پکیج دیواری

 • دلایلی که باعث می شود تا پکیج دیواری را خریداری نماییم مواردی است که به اختصار در زیربه آنها اشاره می کنیم:
 • داشتن بازدۀ حرارتی بالا در تولید حرارت و آبگرم مصرفی مورد نیاز
 • دارابودن سیستم عیب‌یاب الکترونیکی خودکار
 • داشتن فن و دودکش دوجداره برای تامین عناصر احتراق کامل و خارج شدن گاز آلایندۀ دی‌اکسید کربن
 • استقلال در تولید گرما و جلوگیری از افت‌های ناگریز فرایند انتقال در مقایسه با سیستم گرمایش مرکزی
 • کم شدن هزینه‌های تعمیر پکیج
 • نیازبه فضای کم ومناسب‌سازی برای فضاهای مسکونی کوچک
 • سازگاری بودن با محیط زیست
 • داشتن همیشگی آب‌گرم و حرارت

انتخاب بهترین مارک پکیج

انتخاب بهترین مارک پکیج براساس شرایط آب و هوایی

پکیج هایی که قیمت بالایی دارند نمی توان گفت جزو دسته بهترین مارک پکیج محسوب می شوند و شاید قیمت بالایی داشته باشند اما ممکن است کارایی خوبی نداشته باشند. تشخیص یک پکیج دیواری مناسب نیازمند شناسایی اندازه های مختلف و مناسب بودن با محیط و جغرافیای محل زندگی است .

استفاده از سیستم پکیجی که توان کمی دارد، در مناطقی که سردسیر است، کاری بیهوده است زیرا هزینه های به کار رفته برای نصب و خریداری آن را از بین می برد و این خود یک بی توجهی در خرید است . پس با توجه به محل زندگی و سرد سیر بودن یا گرمسیر بودن آن می توان بهنرین مارک پکیج را خریداری نماییم.

بنابراین به طور قطع نمی توان به یک برند خاص اشاره کرد و نسبت به آن پیشنهادی داد، بلکه با توجه به کاربرد برند ها و مدل های مختلف نیاز شما را رفع می کند ،در صورتی که خصوصیات فنی و توانی که دارند را بشناسید.

بهترین نوع پکیج برای منطقه های سردسیر، باید سیستم هایی باشند که توان زیادی در تولید گرما داشته باشند و در زمان افت، عوامل تاثیر گذاری مانند فشار آب و گاز به بهترین شکل عمل کند. هم چنین برای مناطق گرمسیری هم بهترین نوع پکیج باید به گونه ای انتخاب شود که توان مناسبی را در تولید گرما داشته باشد.

سوالات متداول

1.بهترین مارک پکیج باید چه ویژگی های داشته باشد؟

دارای سیستم هوشمند و ضد یخ، گارانتی و میزان مصرف انرژی باشد.

2.مهم ترین مارک پکیج در ایران را نام ببرید؟

پکیج های تاش، نیووارم، گرین، بوتان و ایران رادیاتور

3.نمونه هایی از مزایای خرید پکیج دیواری مناسب چیست؟

سازگار با محیط زیست، اشغال فضای کم، تامین مداوم آب گرم و گرمایش.